В Запоріжжі пройшов донорський марафон

Олена Русанова, 10 грудня 2017 р. 12:58

alt text

Запорізька область об’єднала 849 людей під час донорського марафону “В краплі крові – врятоване життя”. Результати акції – 349 літрів крові для пацієнтів Запоріжчини. Естафету передають Одесі.

В день Запорізька обласна клінічна лікарня планово потребує 10 літрів крові. Якщо додати поранених бійців АТО та ДТП – попит збільшується в рази й доходить до 50 літрів. Постійна проблема дефіциту донорської крові підштовхнули лікарню та представників влади до створення загальнообласного донорського марафону.

Акція тривала з 20 жовтня по 30 листопада та об’єднала Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар та Токмак. Ініціативу підтримали представники міської та обласної влади, промисловці, духівництво, працівники екстрених служб, студентство та медики.

Попри офіційне завершення акції, у відділення трансфузіології продовжують звертатися підприємства та колективи. Організатори сподіваються, що Запоріжчина стане гарним прикладом для інших областей. Губернатор Одеської області Максим Степанов вже висловив намір провести донорський марафон і в Одесі.

alt text

alt text

Джерело: Перший запорізький.


Останні новини

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук