EnglishDom – новий партнер бонусної програми

Олена Русанова, 20 грудня 2017 р. 19:32

List item

У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти англійською. EnglishDom поєднує технології та лінгвістику задля комфортного навчання.

Школа має три напрямки залучення в мову:

 • заняття по Skype;
 • розмовний клуб;
 • онлайн-тренажер для вивчення англійської.

Онлайн-заняття по Skype індивідуальні. Можна обрати російськомовного або англомовного викладача. Програма підлаштовується під потреби учня, а за її опрацюванням стежить персональний куратор. Доступні такі курси: англійська для початківців, середній та високий рівні, розмовна англійська, бізнес-англійська та англійська для ІТ.

Розмовні клуби формуються за інтересами й також проходять у Skype, тому відмовка "погана погода" не спрацює. У дискусії бере участь не більше 7 людей. Викладач модерує процес, аби кожен був залучений у розмову.

Онлайн-тренажер об'єднує електронні підручники, мобільні додатки, інтерактивні ігри, відео із субтитрами та багато іншого. Мета платформи – прибрати напруження та нудьгу під час вивчення англійської мови.

За 100 балів донори можуть отримати 6 місяців інтерактивного курсу англійської мови безкоштовно. Всі активні пропозиції – в особистому кабінеті, у вкладці "мої бонуси та подарунки".


Останні новини

 • 18 січня 2019 р. 13:14
  Чи існує "чорний ринок крові" в Україні?
  Нещодавно у інтерв'ю Ірина Славінська, начальник відділу безпеки крові та донорства ДУ "Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України", відповіла на актуальні питання стосовно нов...
 • 11 січня 2019 р. 10:07
  «Кращий подарунок - життя» у 5 містах України
  Всеукраїнська акція ДонорUA «Кращий подарунок - життя» - це новорічна хвиля добра, яка пробігла п’ятьма містами України. У фантастичній, святковій атмосфері здали кров 403 донори (кожен з яких врятува...
 • 31 грудня 2018 р. 15:05
  "Це дійсно важливо" - Ігор Кузьменко про перший досвід донорства
  Нещодавно завершилася Всеукраїнська благодійна акція донорства крові, яку організовував ДонорUA. Окрім великої кількості бажаючих, у ній взяли участь і знаменитості, в тому числі переможець минулого с...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук