EnglishDom – новий партнер бонусної програми

Олена Русанова, 20 грудня 2017 р. 19:32

List item

У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти англійською. EnglishDom поєднує технології та лінгвістику задля комфортного навчання.

Школа має три напрямки залучення в мову:

 • заняття по Skype;
 • розмовний клуб;
 • онлайн-тренажер для вивчення англійської.

Онлайн-заняття по Skype індивідуальні. Можна обрати російськомовного або англомовного викладача. Програма підлаштовується під потреби учня, а за її опрацюванням стежить персональний куратор. Доступні такі курси: англійська для початківців, середній та високий рівні, розмовна англійська, бізнес-англійська та англійська для ІТ.

Розмовні клуби формуються за інтересами й також проходять у Skype, тому відмовка "погана погода" не спрацює. У дискусії бере участь не більше 7 людей. Викладач модерує процес, аби кожен був залучений у розмову.

Онлайн-тренажер об'єднує електронні підручники, мобільні додатки, інтерактивні ігри, відео із субтитрами та багато іншого. Мета платформи – прибрати напруження та нудьгу під час вивчення англійської мови.

За 100 балів донори можуть отримати 6 місяців інтерактивного курсу англійської мови безкоштовно. Всі активні пропозиції – в особистому кабінеті, у вкладці "мої бонуси та подарунки".


Останні новини

 • 7 травня 2018 р. 11:02
  MoTive Tea – новий партнер бонусної програми
  До партнерів бонусної програми ДонорUA приєднались MoTive Tea. MoTive Tea виробляють чайочки з екологічно чистих рослин, пакують в екологічно чисту упаковку і взагалі трохи повернуті на питаннях еколо...
 • 25 лютого 2018 р. 13:37
  Здай кров - врятуй життя з Народним Клубом "Верес"
  Здай кров - врятуй життя! Популярний заклик звучить із соціальних мереж та ЗМІ. Та що робити далі, куди йти і як стати донором - ці питання залишаються далеко поза увагою людей. Брак необхідних знань ...
 • 17 лютого 2018 р. 10:26
  Врятувати життя на День всіх закоханих
  Любов можна демонструвати не лише квітами та шоколадом. ДонорUA та Американьска торгова палата довели це справою. 13 лютого в Американській торговій палаті пройшов день донора, присвячений Дню всіх за...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions