EnglishDom – новий партнер бонусної програми

Олена Русанова, 20 грудня 2017 р. 19:32

List item

У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти англійською. EnglishDom поєднує технології та лінгвістику задля комфортного навчання.

Школа має три напрямки залучення в мову:

 • заняття по Skype;
 • розмовний клуб;
 • онлайн-тренажер для вивчення англійської.

Онлайн-заняття по Skype індивідуальні. Можна обрати російськомовного або англомовного викладача. Програма підлаштовується під потреби учня, а за її опрацюванням стежить персональний куратор. Доступні такі курси: англійська для початківців, середній та високий рівні, розмовна англійська, бізнес-англійська та англійська для ІТ.

Розмовні клуби формуються за інтересами й також проходять у Skype, тому відмовка "погана погода" не спрацює. У дискусії бере участь не більше 7 людей. Викладач модерує процес, аби кожен був залучений у розмову.

Онлайн-тренажер об'єднує електронні підручники, мобільні додатки, інтерактивні ігри, відео із субтитрами та багато іншого. Мета платформи – прибрати напруження та нудьгу під час вивчення англійської мови.

За 100 балів донори можуть отримати 6 місяців інтерактивного курсу англійської мови безкоштовно. Всі активні пропозиції – в особистому кабінеті, у вкладці "мої бонуси та подарунки".


Останні новини

 • 22 лютого 2019 р. 13:02
  Уряд ухвалив Стратегію розвитку національної системи крові
  Починаємо докорінну трансформацію системи крові в Україні. Вона триватиме до 2022 року. Мета змін — гарантувати кожному українцю доступ до безпечних та якісних компонентів крові. Через неефективну сис...
 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук