Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая

Олена Русанова, 24 грудня 2017 р. 11:01

alt text

19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції.

Після здачі донорів пригощали печивом, соком та цукерками, а святкову атмосферу підтримував запах мандаринів. Кров здавали як новачки, так і досвідчені донори. Руслан Мазур — один із регулярних донорів акції.

«Кілька років тому долучився до добровільного донорства. Зрозумів, що це важливо, цікаво і корисно. Вирішив поєднати приємне з корисним, на честь свят», - розповів донор Руслан.

Новорічні свята — складний період для реципієнтів крові. Застуда та грип обмежують коло донорів, а традиційний святковий стіл унеможливлює дотримання дієти.

«Наближаються святкові дні, які триватимуть місяць. На жаль, людям буде не до цього, а лікарям потрібно рятувати життя в будь-який час. Здавати кров саме зараз вкрай важливо», — прокоментувала координатор акції Златослава Бондар.

У 2017-му на обласні станції переливання крові в Одесі встановили рекорд — 10 тисяч донорів за рік. Проте цього недостатньо для забезпечення усіх реципієнтів.

Учасники акції мали можливість підписати листівки та залишити подарунки для дітей з притулку “Світанок”.


Останні новини

 • 22 лютого 2019 р. 13:02
  Уряд ухвалив Стратегію розвитку національної системи крові
  Починаємо докорінну трансформацію системи крові в Україні. Вона триватиме до 2022 року. Мета змін — гарантувати кожному українцю доступ до безпечних та якісних компонентів крові. Через неефективну сис...
 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук