Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая

Олена Русанова, 24 грудня 2017 р. 11:01

alt text

19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції.

Після здачі донорів пригощали печивом, соком та цукерками, а святкову атмосферу підтримував запах мандаринів. Кров здавали як новачки, так і досвідчені донори. Руслан Мазур — один із регулярних донорів акції.

«Кілька років тому долучився до добровільного донорства. Зрозумів, що це важливо, цікаво і корисно. Вирішив поєднати приємне з корисним, на честь свят», - розповів донор Руслан.

Новорічні свята — складний період для реципієнтів крові. Застуда та грип обмежують коло донорів, а традиційний святковий стіл унеможливлює дотримання дієти.

«Наближаються святкові дні, які триватимуть місяць. На жаль, людям буде не до цього, а лікарям потрібно рятувати життя в будь-який час. Здавати кров саме зараз вкрай важливо», — прокоментувала координатор акції Златослава Бондар.

У 2017-му на обласні станції переливання крові в Одесі встановили рекорд — 10 тисяч донорів за рік. Проте цього недостатньо для забезпечення усіх реципієнтів.

Учасники акції мали можливість підписати листівки та залишити подарунки для дітей з притулку “Світанок”.


Останні новини

 • 7 травня 2018 р. 11:02
  MoTive Tea – новий партнер бонусної програми
  До партнерів бонусної програми ДонорUA приєднались MoTive Tea. MoTive Tea виробляють чайочки з екологічно чистих рослин, пакують в екологічно чисту упаковку і взагалі трохи повернуті на питаннях еколо...
 • 25 лютого 2018 р. 13:37
  Здай кров - врятуй життя з Народним Клубом "Верес"
  Здай кров - врятуй життя! Популярний заклик звучить із соціальних мереж та ЗМІ. Та що робити далі, куди йти і як стати донором - ці питання залишаються далеко поза увагою людей. Брак необхідних знань ...
 • 17 лютого 2018 р. 10:26
  Врятувати життя на День всіх закоханих
  Любов можна демонструвати не лише квітами та шоколадом. ДонорUA та Американьска торгова палата довели це справою. 13 лютого в Американській торговій палаті пройшов день донора, присвячений Дню всіх за...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions