Здай кров - врятуй життя з Народним Клубом "Верес"

Іра Славінська 25 лютого 2018 р. 13:37

alt text

Здай кров - врятуй життя!

Популярний заклик звучить із соціальних мереж та ЗМІ. Та що робити далі, куди йти і як стати донором - ці питання залишаються далеко поза увагою людей. Брак необхідних знань породжує міфи та бурхливу фантазію кожного українця. Та у людей, котрі потребують допомоги, часу на це немає. Травми, рак, серцева недостатність, важкі пологи, опіки - це найпошіреніші випадки для переливання крові чи її компонентів. Кожні дві секунди хтось потребує крові в світі.

Тема донорства гостро стоїть в Україні, адже належний рівень запасів крові говорить про вчасно врятовані життя, про здорову націю та свідомого громадянина. Статистика МОЗ показує, що ми, українці, в три рази менше здаємо кров, порівняно з розвиненими країнами. А отже проблема дефіциту крові глибока та непроста і вирішити її доволі складно. Для одних складнощі - це перепона, а для Народного клубу «Верес» - це мотивація!

21 лютого Народний клуб «Верес» заявив, що стає активним членом розвитку та побудови донорського руху в своєму рідному місті та серед своїх фанів. Про це повідомив Євген Донцов, генеральний директор ГС Народний клуб «Верес» на прес конференції. Проект популяризації донорського руху буде реалізовуватись спільно з проектом ДонорUA та благодійним фондом «Скарбниця надії».

Популярний досвід у світі та перший за історію України - Футбол та донорство разом!

25 лютого в Львові на полі «Арена Львів» гравці Народного клубу «Верес» у матчі з Футбольним клубом «Динамо» вийдуть на поле вже з переможцями. Переможцями своїх викликів, котрі далеко в минулому для них та для багатьох - ця боротьба є найактуальнішою зараз. Діти, котрі перемогли рак гордо крокуватимуть футбольним полем «Арена Львів» разом зі своїми кумирами, демонструючи свою жагу до життя та силу волі!

Діти, перемога яких була б неможливою без достатньої кількості донорської крові, яку вони потребували під час лікування, будуть закликати всіх вболівальників, глядачів та телеглядачів подарувати шанс іншим і здати кров! Тож заклик «Здай кров - врятуй життя!» сьогодні звучатиме інакше! Гучніше ніж завжди, правдивіше як ніколи!

Інформація: Проект має на меті привернути увагу людей до донорства, посіяти знання про важливість донорського руху та закликати людей рятувати життя! Адже донор за одну донацію рятує до 3-х життів! Основна активність буде розгорнута в м.Рівне щодо заходів по здачі крові та популяризації донорства. Та початок на те і є першою сходинкою до розширення на інші міста.


Останні новини

 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...
 • 1 лютого 2019 р. 13:34
  Поринути у приємну ностальгію разом з Mofy.life
  Доторкнутися до спогадів, відчути теплі емоції та врешті решт поринути у приємну ностальгію - все це можна зробити завдяки Mofy.life❤️ Тепер здавши кров, ви можете обміняти бали бонусної програми на з...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук