«Кращий подарунок - життя» у 5 містах України

Катерина Беспрозванна 11 січня 2019 р. 10:07

Всеукраїнська акція ДонорUA «Кращий подарунок - життя» - це новорічна хвиля добра, яка пробігла п’ятьма містами України. У фантастичній, святковій атмосфері здали кров 403 донори (кожен з яких врятував до 3 життів). Як це відбувалося у кожному з міст?

Львів

alt text

18 грудня львів‘яни змогли стати частинкою великої справи. У дружній атмосфері всі бажаючі змогли стати донорами. Завдяки партнерам, сміливці отримали не лише заряд позитиву, а й приємні, смачні подарунки! Цікаво, що печиво, яким пригощали донорів, ми пекли самі :)

Біла Церква

alt text

У теплій компанії однодумців змогли здати кров 50 жителів Білої Церкви. За рішучість та бажання рятувати людські життя всі отримали класні подарунки від партнерів, поласували смачненьким та врешті-решт походили у модних шльопанцях від Київського обласного центру крові!

Дніпро

alt text

Сміливі дніпряни у період акції рятували життя маленьких пацієнтів Центру матері та дитини. Загалом вдалося зібрати кров 212 донорів та величезну кількість подарунків для діточок, що перебувають у лікарнях міста. Здати кров змогли всі бажаючі: громадяни, студенти, військові, рятувальники служби ДСНС, за що отримали безліч подарунків і довгоочікувані браслети «Я донор крові»!

Одеса

alt text

Неймовірну святкову атмосферу під час донорської акції в Одесі створювала чудова команда та спонсори. Кожен донор крові, який поділився частинкою себе заради іншого, отримав потужний заряд добра, радості і звісно подарунків :) У день акції одесити лишили всі свої справи і прийшли на допомогу. Банк крові поповнили 90 донорів - справжній рекорд для міста!

Київ

alt text

Під час всеукраїнської акції 37 донорів крові та інші доброзичливі кияни зібрали разом величезну «Коробку хоробрості» з подарунками для діточок. Книги, ігри, солодощі - все це відправили до Обласної лікарні у відділення дитячої онкогематології для того, щоб до діток прийшов справжній Святий Миколай! Донорам дарували гостинці, подарункові сертифікати від спонсорів та фотографували у яскравій фотозоні :)


Останні новини

 • 18 січня 2019 р. 13:14
  Чи існує "чорний ринок крові" в Україні?
  Нещодавно у інтерв'ю Ірина Славінська, начальник відділу безпеки крові та донорства ДУ "Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України", відповіла на актуальні питання стосовно нов...
 • 11 січня 2019 р. 10:07
  «Кращий подарунок - життя» у 5 містах України
  Всеукраїнська акція ДонорUA «Кращий подарунок - життя» - це новорічна хвиля добра, яка пробігла п’ятьма містами України. У фантастичній, святковій атмосфері здали кров 403 донори (кожен з яких врятува...
 • 31 грудня 2018 р. 15:05
  "Це дійсно важливо" - Ігор Кузьменко про перший досвід донорства
  Нещодавно завершилася Всеукраїнська благодійна акція донорства крові, яку організовував ДонорUA. Окрім великої кількості бажаючих, у ній взяли участь і знаменитості, в тому числі переможець минулого с...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук