«Кращий подарунок - життя» у 5 містах України

Катерина Беспрозванна 11 січня 2019 р. 10:07

Всеукраїнська акція ДонорUA «Кращий подарунок - життя» - це новорічна хвиля добра, яка пробігла п’ятьма містами України. У фантастичній, святковій атмосфері здали кров 403 донори (кожен з яких врятував до 3 життів). Як це відбувалося у кожному з міст?

Львів

alt text

18 грудня львів‘яни змогли стати частинкою великої справи. У дружній атмосфері всі бажаючі змогли стати донорами. Завдяки партнерам, сміливці отримали не лише заряд позитиву, а й приємні, смачні подарунки! Цікаво, що печиво, яким пригощали донорів, ми пекли самі :)

Біла Церква

alt text

У теплій компанії однодумців змогли здати кров 50 жителів Білої Церкви. За рішучість та бажання рятувати людські життя всі отримали класні подарунки від партнерів, поласували смачненьким та врешті-решт походили у модних шльопанцях від Київського обласного центру крові!

Дніпро

alt text

Сміливі дніпряни у період акції рятували життя маленьких пацієнтів Центру матері та дитини. Загалом вдалося зібрати кров 212 донорів та величезну кількість подарунків для діточок, що перебувають у лікарнях міста. Здати кров змогли всі бажаючі: громадяни, студенти, військові, рятувальники служби ДСНС, за що отримали безліч подарунків і довгоочікувані браслети «Я донор крові»!

Одеса

alt text

Неймовірну святкову атмосферу під час донорської акції в Одесі створювала чудова команда та спонсори. Кожен донор крові, який поділився частинкою себе заради іншого, отримав потужний заряд добра, радості і звісно подарунків :) У день акції одесити лишили всі свої справи і прийшли на допомогу. Банк крові поповнили 90 донорів - справжній рекорд для міста!

Київ

alt text

Під час всеукраїнської акції 37 донорів крові та інші доброзичливі кияни зібрали разом величезну «Коробку хоробрості» з подарунками для діточок. Книги, ігри, солодощі - все це відправили до Обласної лікарні у відділення дитячої онкогематології для того, щоб до діток прийшов справжній Святий Миколай! Донорам дарували гостинці, подарункові сертифікати від спонсорів та фотографували у яскравій фотозоні :)


Останні новини

 • 22 лютого 2019 р. 13:02
  Уряд ухвалив Стратегію розвитку національної системи крові
  Починаємо докорінну трансформацію системи крові в Україні. Вона триватиме до 2022 року. Мета змін — гарантувати кожному українцю доступ до безпечних та якісних компонентів крові. Через неефективну сис...
 • 18 лютого 2019 р. 15:57
  Як заохочують донорів здавати кров у різних країнах
  14 червня – Всесвітній день донора крові. За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідн...
 • 5 лютого 2019 р. 15:07
  Квиток за кроводачу у кінотеатр «Мультиплекс»
  Любителі новинок українського та зарубіжного прокату, для вас прекрасна новина. Мережа кінотеатрів «Мултиплекс» підготувала приємний сюрприз для донорів у рамках бонусної програми ДонорUA! Плануйте на...

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук