Освітня платформа StudyDive приєдналась до партнерів бонусної програми ДонорUA!

28 серпня 2019 р. 13:28, Софія Боженець

alt text

У сучасному світі люди все частіше інвестують в себе та свої знання. Вони подорожують, розширюють свої горизонти як в особистому, так і в професійному плані.

StudyDive - це платформа, яка підтримує прагнення людей до нового, пошуку та самовираження, розширенню кругозору та своїх можливостей, надає інструмент, який допоможе їм знайти та отримати необхідне навчання.

На одній платформі можна знайти та придбати лекції, майстер-класи та воркшопи від освітніх організацій UNIT.City, Projector, Циферблат, Plato’s Cave, INVERIA Flow Space, kmbs та інших.

В рамках співпраці StudyDive надає кілька освітніх місячних абонементів, які дають право відвідати протягом місяця 3 освітні події безоплатно, а також отримати 20% знижку на інші події.

Поспішайте, кількість абонементів дуже лімітована!

Деталі про подарунок та нового партнера можна подивитись на нашій платформі.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.