Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Письменник Макс Кідрук став партнером бонусної програми ДонорUA!

9 вересня 2019 р. 12:08, Софія Боженець

Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

А чому ми про це пишемо?

Тому що вже на цьому тижні розпочнеться всеукраїнський тур Макса містами України в рамках презентації нового роману «Доки світло не згасне назавжди». Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Донори можуть отримати квиток+стікерпак у тих містах, де подія є платною, і стікерпак у тих містах, де подія є безкоштовною.

Розклад туру та повний перелік міст, де пройдуть презентації, можна знайти на офіційному сайті письменника.

Поділитись:
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.