Трансплантації кісткового мозку в Україні бути!

20 вересня 2019 р. 16:02, Софія Боженець

Це величезний крок вперед для багатьох пацієнтів, що потребують пересадки кісткового мозку і змушені виїжджати на лікування за кордон.

Декілька сухих, але дуже потрібних фактів:

  • Трансплантацію кісткового мозку використовують при лікуванні таких груп хвороб, як пухлини, лейкози, вроджені хвороби крові та первинні імунодефіцити, важкі комбіновані імундефіцити.
  • У 2018 році на таку операцію було направлено за кордон 278 українців. Це на 19% більше ніж 2017 року і найбільше за всю історію незалежної України. Станом на 21 лютого 2019 було прийнято рішення щодо 75 пацієнтів.
  • В середньому трансплантація кісткового мозку за кордоном коштує 100 тис. доларів США.

Ми щиро дякуємо всім, хто зробив цей перший крок на зустріч пацієнтам України.

Деталі тут.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.