Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Чергування "Агентів крові" тепер доступні на ДонорUA

4 серпня 2020 р. 14:32, Богдан Кісіль

Від сьогодні на усі події та чергування ГО Агенти крові можна зареєструватися з особистого кабінету на ДонорUA.

Агенти крові проводять чергування у центрах крові Інституту серця, ОХМАТДИТУ та Інституті Амосова у вівторок, середу та четвер відповідно. На локаціях донорів зустрічатимуть волонтери, які допоможуть з проходженням усіх етапів донації.

Щоб долучитися до події, увійдіть у свій особистий кабінет та у переліку донорських акцій виберіть одне з найближчих чергувань.

Агенти крові — це громадська ініціатива, що пропагує добровільне, безоплатне та регулярне донорство крові. Проєкт започаткувала Олена Балбек у серпні 2015 року. З того часу волонтери проєкту щосереди супроводжували донорів крові до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». За час існування проєкту до нього долучилося понад 2500 донорів.

Поділитись:
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.