ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Видавництво "Фабула" стало партнером бонусної програми ДонорUA

5 серпня 2020 р. 12:01, Богдан Кісіль

Харківське видавництво "Фабула" приєдналося до бонусної програми ДонорUA. Відтепер донори можуть отримувати промокоди на знижку в 20% на весь асортимент онлайн-магазину видавництва.

"Фабула" випускає твори найбільш титулованих вітчизняних і зарубіжних авторів — лауреатів Нобелівської, Букерівської, Гонкурівської, Пулітцерівської та Готорнденської премій, Національної книжкової премії США. Серед них — інтелектуальні, політичні, історико-пригодницькі, готичні та кримінальні бестселери, байопіки, драми, фантасмагорії та вигадливі «лавсторі».

Як працює бонусна програма для донорів? 1. Зареєструйтеся на кроводачу в особистому кабінеті 2. Після донації завантажте фото довідки з центру крові, яку ми підтвердимо протягом доби. 3. За кожну підтверджену донацію нараховується 100 балів незалежно від її виду. 4. Обмінюйте накопичені бали на промокоди.

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.

Telegram