ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Запрошуємо взяти участь у конкурсі «DONORUA ART Project».

15 квітня 2021 р. 16:06, Олена Корольова

ДонорUA запрошує початківців і вже професіоналів своєї справи — художників, фотографів, ілюстраторів і дизайнерів, хто зацікавлений в популяризації донорства крові, взяти участь у конкурсі – «DONORUA ART Project».   Можливо, ви малюєте комікси чи займаєтеся веб-дизайном, або хотіли відобразити значення донорства за допомогою фото чи відео. Запрошуємо проявити всі ваші арт-таланти у будь-якому прояві (малюнок,композиція,анімація, фото).

 Тема конкурсу:   “Донорство — це про життя”.    Ця тема особливо актуальна і важлива для кожного!   Умови участі:

Запропонувати дизайн, який буде відповідати наступним критеріям:

  • чітке позиціонування: донорство – це про життя;
  • cучасна, легка і зрозуміла  стилістика.

Учасники можуть пропонувати будь-які ідеї, які вважають доречними для популяризації донорства. Немає обмежень щодо техніки виконання (можуть бути використані малюнки, фото, ілюстрації, 3D і т.д.).

Переможець отримає 10 000 грн. 

Роботи приймаються із 20 квітня по 15 травня 2021р. Надсилайте роботи нашому координатору волонтерів Андрію на пошту a.magaletskyi@donor.ua

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.

Telegram