«Донер для донера»: як минула співпраця з SOCAR Energy Ukraine до Всесвітнього дня донора крові?

14 липня 2021 р. 9:59, Сабріна Вайзер

ДонорUA та SOCAR Energy Ukraine організували спільну ініціативу до Всесвітнього дня донора крові.

Кожен, хто з 1 до 21 червня здав кров, міг прийти на АЗК SOCAR та отримати безкоштовно страву на грилі – донер (у піту завертають рублене м’ясо зі спеціями та салат зі свіжих овочів у соусі) – одну із найпопулярніших страв мережі. В акції брали участь АЗК SOCAR, що у Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Харківській та Черкаській областях.

Щоби отримати подарунок від SOCAR, потрібно було:

  • зареєструватися на сайті ДонорUA;
  • здати кров й отримати промокод за бонусною програмою на нашому сайті;
  • відвідати з 14 до 30 червня відвідати АЗК SOCAR та забрати свій подарунок.

На ініціативу відгукнулося 53 донори, а це – близько 160 врятованих життів. Наші партнери слушно сказали:

«Донорство — це той унікальний шанс, коли допомога безпосередньо у твоїх руках. На загал, благодійність може бути дієвою, коли вона проста, систематична і, що дуже важливо, відображає цінності компанії. Донорство відповідає цим критеріям ідеально».

Дієво популяризувати Інститут донорства можна завдяки регулярним і цікавим подіям та акціям. Саме однією із таких і стала благодійна подія «Донер для донера» у співпраці ДонорUA та SOCAR Energy Ukraine.

«Обожнюю, коли все полюбовно. Саме так і вийшло з компанією SOCAR Energy Ukraine. Оперативність, швидкість і відкритість нас об’єднали. Сподіваємося, що продовжимо разом бути корисними суспільству», – зазначила Ірина Славінська-Ріцнер, співзасновниця ДонорUA.

Важливість залучення бізнесу до популяризації донорського руху має чи не найбільший вплив. ДонорUA завжди відкритий до спільних проєктів. І під словом «спільний» ми говоримо про людей з обох сторін партнерства, які горять ідеєю розвитку донорства. Співпраця з компанією SOCAR Energy Ukraine — перше дієве партнерство в цьому сегменті. Команда ДонорUA сподівається, що сталість його буде пов’язана з подальшою реалізацією, адже разом можна масштабувати ініціативу, що популяризує донорство в Україні.

Довідка:

SOCAR Energy Ukraine – дочірня компанія Державної нафтової компанії Азербайджанської республіки. Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. Мережа АЗК преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. У команді SOCAR є люди, які активно здають кров і компоненти крові задля порятунку пацієнтів. Вони прагнуть, щоби їх дії перейняла якомога більша кількість людей. Компанія SOCAR підтримує донорський рух в Україні і працює над тим, щоби він постійно зростав і розвивався.

Поділитись:
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.