Об'єднати IT і донорство – реально, або як MacPaw і ДонорUA провели ініціативу?

7 вересня 2021 р. 13:16, Сабріна Вайзер

Донорами крові можуть бути 10 – 15% населення, але фактично здає кров ще менше людей. Процедура займає небагато часу, але рятує до трьох життів. Завдяки Корпоративному дню донора вдається об'єднати в одному місці велику кількість людей, аби зібрати сотні літрів крові. Команда ДонорUA щаслива, що з кожним днем долучаються нові організації. Хто доєднався цього разу? Читайте детальніше у статті.

alt text

Як у XXI ст. великі компанії витворюють культуру донорства?

Проєкти, що націлені на розвиток донорського руху, можуть поєднувати різноманітні сфери. Команда ДонорUA радо погоджується на співпрацю з різноманітними організаціями. Цього разу ми об’єдналися з IT-сферою задля порятунку життів. Компанія MacPaw знову виявила бажання провести у 2021 році Корпоративний день донора у своєму головному офісі.

Хувер і Піксель, два коти компанії, спостерігали за діяльністю понад 45 добровольців. У знайомому місці, де є спортзал, тераса, кімнати для відпочинку та сну, релаксаційні та інші приміщення, донори готувалися до процедури. Проводити донації допомагала бригада Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ». Охочі проходили попередній медичний огляд, здавали кров, робили спільні світлини та обговорювали наступні донації.

Корпоративний день донора – це поєднання знань і дій. Усі охочі здати кров попередньо отримали пам’ятку донора. Озброєння знаннями наштовхнуло працівників MacPaw заглибитися в дослідження організму на наявність тимчасових чи абсолютних протипоказань, уключити особливості харчування донорів у своє життя та інше. Своєю діяльністю вони показують, що донорство – це швидко, комфортно та завжди актуально.

Що думають про співпрацю працівники MacPaw?

Традиційно ми опитуємо тих, хто долучається до донорських проєктів. Раді, що працівники організації радо відгукнулися на ініціативу. Вони розповіли, чому для них важливо долучення до ініціатив таких форматів.

«Велика подяка бригаді Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» і команді ДонорUA за те, що ця пожертва відбулася в офісі. Ми вважаємо, що такий невеликий внесок – це правильна справа на регулярній основі. Хоча ініціатива #MacPawCares не є приголомшливим рішенням, але пожертвування – шанс змінити своє життя на краще або навіть врятувати чиєсь», – сказали працівники MacPaw.

Для нас важливо, щоби подія відбувалася у затишній атмосфері та мала благородну мету. Багато чого залежить від того, із яким настроєм і наміром завітає людина. Працівники MacPaw єдиноголосно за те, щоби здавати крові та долучатися до порятунку людських життів.

Яке враження від співпраці у команди ДонорUA?

Корпоративний день донора із працівниками MacPaw однозначно ввійде в історію розвитку донорства в Україні. Наразі така подія тільки зароджується в Україні, тому всі деталі впливають на те, яке ставлення виробляється у людей до донорства.

«Атмосфера місця, дружня компанія, молодіжний і сучасний підхід до всього заполонили наші серця. Команда ДонорUA щаслива, що мала можливість провести подію з працівниками MacPaw. Тепер вони задають тренди не тільки у IT-сфері, але у донорстві. Разом – приємніше, продуктивніше та по-новітньому», – сказали працівники ДонорUA.

Витворити культуру донорства неможливо за один день. Це – справа десятків років, але вона приносить значні результати, якими хочеться пишатися. Кожен, хто долучається до проєктів, уносить свій вклад у розвиток донорства та пришвидшує цей процес. Великі досягнення не за горами. Вони – уже настали!

Довідка

MacPaw – компанія, що прагне інновацій і створення крутих програм для макбуку. Вони створили Wallpaper Wizard 2, Encrypto, Gemini Photos, Gemini 2, Setapp, ClearMyMax X тощо. Цінними для організації є дизайн, покращення, люди, якість, чесність. Організацію регулярно згадують у міжнародних стаття найбільших видань.

Поділитись:
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.