35 львів’ян здали кров у бладмобілі з ДонорUA і ПУМБ: ще одна донація до 2-річчя проєкту «Ми однієї крові»

35 львів’ян здали кров у бладмобілі з ДонорUA і ПУМБ: ще одна донація до 2-річчя проєкту «Ми однієї крові»

11 липня 2024 року, 12:44

11 липня ДонорUA та ПУМБ провели у Львові другу відкриту донацію в мобільному центрі крові — бладмобілі (фото). 3 донорів здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Як і перший захід, донацію присвятили 2-річчю ініціативи «Ми однієї крові». Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова. Подія проходила біля 2-ї міської поліклініки. 

 

«Завдяки бладмобілю ми можемо проводити донації в будь-якій точці міста, і бачимо, що це працює: містяни легко відгукуються і здають кров, коли для цього є зручні умови. Разом із ПУМБ ми провели вже другу донацію, і раді, що львів’яни знову радо підтримали ініціативу. Сподіваємося, що досвід Львова використають згодом і інші міста, адже мобільні центри крові дозволяють закривати потреби пацієнтів у рази швидше», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України». 

 

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива ПУМБ, яка рятує життя поранених військових та цивільних. Проєкт підтримує вітчизняний бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства. В межах проєкту українські бренди виготовляють патріотичний мерч, 50% від вартості якого йдуть на потреби війська, зокрема на перевезення донорської крові до фронту. 

 

За два роки співпраці завдяки ініціативі «Ми однієї крові» ДонорUA змогли профінансувати 78 доставок крові до прифронтових лікарень. Вантаж кожного такого буса може врятувати до 1500 життів.  

 

Проєкт сприяє популяризації донорства в Україні — залучає українців до підтримки ініціативи не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців зон бойових дій. 

 

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник. 

 

Кожна донація рятує до трьох життів. Реєструйтеся на ДонорUA, аби стежити за анонсами наступних подій в особистому кабінеті, та здавайте кров зручно.  

 

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”, в межах якого діє бладмобіль, реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”. 

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.