24 січня 2025 року, 12:28
Платформа ДонорUA випустили серію розмов “Донорство як стиль життя”. Це 5 інтерв’ю, в яких СЕО та співзасновниця платформи Ірина Славінська спілкується з регулярними донорами про їхній досвід. Усі випуски вже доступні на Youtube-каналі ДонорUA.
“Як ніхто не народжується для війни, так ніхто не народжується для донорства. Аби здавати кров, достатньо просто бути здоровою повнолітньою людиною і важити не менше 50 кг — решта залежить від нашого вибору. Наші учасники — звичайні живі люди, геть різні, і всіх їх об’єднує одне: колись вони зробили вибір — ділитися кров’ю й рятувати життя. І їхні історії надихають”, — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО “Всеукраїнська асоціація донорів України”.
Ідея проєкту “Донорство як стиль життя” — показати, що будь-хто може бути супергероєм, який рятує життя. Герої подкасту працюють в ІТ та мистецтві, займаються спортом та волонтерством, захищають Україну, розвивають свій бізнес, виховують дітей. Наймолодшому донору 18 років, і нещодавно він здав кров уперше. Найбільший донорський стаж серед героїв подкасту — 20 років.
“Займайтеся донорством, щоб наша Україна завжди була попереду і ніхто не помирав”, — зворушливо підсумовує перший випуск дев’ятирічний Артем Сізененко, чиї батьки разом здають кров уже майже 20 років, слугуючи взірцем для двох синів.
Подкаст створили в межах кампанії #Розквітай, яка популяризувала донорство крові як частину сучасного стилю життя. Окрім нього, в рамках кампанії проводили освітні заходи й відкриті донації, розробили тематичний мерч та багато іншого.
Проєкт створено за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”. ДонорUA дякує медіахолдингу Evolution (“Авторадіо” та “Радіо П’ятниця”) за студійну роботу та системну підтримку та популяризацію донорства в Україні.
Реєструйтеся на ДонорUA і робіть донорство своєю корисною звичкою — кожна донація може врятувати три життя.