73 донори здали кров з ДонорUA, “Ульфом” та MacPaw

73 донори здали кров з ДонорUA, “Ульфом” та MacPaw

18 березня 2025 року, 09:35

15 березня у MacPaw Space пройшла відкрита донація, організована разом з ДонорUA та “Ульф” — медичною службою батальйону “Вовки Да Вінчі”. 73 людини здали кров для відправлення на фронт (фото).

“Такі події надзвичайно цінні, особливо сьогодні. Кров зараз здає менше людей, ніж три роки тому — багато вчорашніх донорів сьогодні самі воюють і потребують “підстраховки” у вигляді крові. А відкриті донації не лише точково закривають поточну потребу, а й популяризують донорство, залучаючи більше людей”, — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО “Всеукраїнська асоціація донорів України”.

Процедуру проводили медики Київського обласного центру служби крові. Idealist Coffee пригощав донорів кавою, а пиріжкова “Тітка Клара” — свіжою випічкою. Дякуємо партнерам і донорам за цей захід!

ДонорUA регулярно проводить виїзні донації за запитом від центрів крові. Найчастіше це через необхідність відправити кров на фронт, де вона рятує життя поранених бійців. Кожна така подія потребує коштів, аби швидко організовувати донації та поповнювати запаси крові. Аби зібрати фінансовий резерв для цього, ДонорUA запустили збір на 999 999 грн. Донатьте за посиланням — кожна гривня, як і кожна крапля крові, може рятувати життя.

Реєструйтеся на ДонорUA — долучайтеся до донорства та популяризуйте його разом із нами. Ваша кров переможе!

Поділитися: twitter-x pocket

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.