Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Як користуватись послугою #таксідлядонора

Спільний проєкт ДонорUA та Фундації Варто Жити - #таксідлядонора дає можливість донору замовити собі безкоштовне таксі в Центр Крові у своєму місті і назад додому.

Акцію завершено 22 червня.

Таксі для донора діяла у 26 містах України: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Чернігові, Сумах, Миколаєві, Вінниці та Кривому Розі, Житомирі, Маріуполі, Херсоні, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Білій Церкві, Кропивницькому, Луцьку, Кам'янському та Черкасах.

Як скористатись безкоштовною послугою #таксідлядонора:

1) Зареєструватись або бути зареєстрованим на платформі ДонорUA

alt text alt text

2) Зайти в кабінет донора

3) Обрати пункт «Де здати кров» або «Запланувати кроводачу» з меню в лівій частині екрану alt text

4) На сторінці з'явиться перелік центрів крові, які знаходяться в місті, яке ви вказали при реєстрації alt text 5) Обрати центр крові, в якому плануєте здійснити донацію та тип кроводачі. Якщо Ви вперше донор крові — рекомендуємо вам обирати — цільну кров alt text 6) Обрати день та час візиту. Увага! Час та дата кроводачі, яку ви плануєте, вказується лише як нагадування для донора. Центри крові не беруть до уваги запланованих кроводач на ДонорUA. Вони працюють або за принципом живої черги, або за попереднім записом безпосередньо на сайті центру крові.

7) Натиснути кнопку "Зберегти" alt text 8) Ознайомитись з інформацією та:

А) Щоб замовити #таксідлядонора у Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Білій Церкві, Кропивницькому, Луцьку, Кам'янському та Черкасах -

9) Напишіть лист на info@donor.ua та чекайте дзвінка від координатора. Узгодивши всі деталі поїздки з координатором ДонорUA, ви матимете можливість скористатись безкоштовним таксі.

alt text

Б) Для міст Київ, Львів, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернігів, Суми, Миколаїв, Вінниця, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон - натиснути кнопку "Хочу отримати промокоди"

alt text

9) Після натискання на кнопку "Хочу отримати промокоди", виконайте вказівки на екрані (напишіть лист на info@donor.ua та чекайте дзвінка від координатора) та отримайте промокоди

10) Прочитати інструкцію з застосування промокодів Зверніть увагу, промокоди діють тільки при виборі способу оплати карткою (безготівковий розрахунок) і не спрацюють при оплаті готівкою.

11) Ввести промокоди в додаток та замовити таксі alt text

УВАГА: запити на #таксідлядонора опрацьовуються координаторами з 8:00 до 20:00 кожного дня крім суботи та неділі. Якщо ви оформлюєте запит на таксі в той самий день, коли запланували кроводачу, є ймовірність, що він не буде опрацьований вчасно, через велику кількість заявок. Плануйте кроводачу та поїздку заздалегідь.

Вкрай важливо, щоб про послугу #таксідлядонора дізналось якомога більше людей, адже потреба в донорській крові зростає щогодини. Поширюйте інформацію про проєкт на ваших сторінках у соціальних мережах з хештегом #таксідлядонора і закликом долучатись. Викладайте фото, відео, сторіз, позначайте нас, Фундацію #ВАРТОЖИТИ та ДонорUA та діліться вашим досвідом з друзями і знайомими. Разом ми зможемо покрити нестачу донорської крові у такий непростий час.

Нагадуємо, що донорство — це турбота в першу чергу про донора, тому перед кроводачею обов’язково ознайомтесь з пам’яткою донора у відповідному розділі Кровопедії.

Для того, щоб ми могли втілювати цей та інші важливі соціальні ініціативи, просимо підтримати нас: ДонорUA Фундація #ВАРТОЖИТИ

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Кровопедія