Басанський Юрій Валерійович

Гострий лейкоз

Кроводачі
Вік: 20 років
Потрібні донори:
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові: Київська міська клінічна лікарня №9
Київ, вул. Ризька, 1
Київська область

Юрій вже більше місяця лікується від гострого лейкозу. Зараз йому проводять третю хіміотерапію. Дуже важко хлопець переносить хіміотерапії, у нього часто піднімається температура, зник апетит та постійно падають показники гемоглобіну. Майже щодня йому потрібне переливання, тому донорів потрібно багато.

Олександра, сестра:

В нашу семью пришла беда от куда не ждали… Мой брат сильно заболел. Диагноз – острый лейкоз. Он еще совсем молод, только исполнилось 20 лет. Вся жизнь впереди, столько планов.... Это позитивный молодой человек. В настоящее время он учится в Национальном авиационном университете, факультет прикладной физики. Человек многих талантов: он любит читать, любит сочинять музыку и просто любит свою жизнь, изучая новые вещи. На данный момент Юра проходит очень сложное и интенсивное лечение под названием полихимиотерапия в Киевской государственной клинической больнице №9. Поскольку болезнь развивается очень быстро, лечение очень интенсивное. Никто не знает или не может определить общий объем лечения для любого больного рака. Сколько месяцев или лет человек будет бороться с ним. Но Юра не сдается! Он настроен позитивно. Ему помогаем мы - его семья, друзья и все небезразличние люди. Мы благодарны тем, кто помогает нам, кто не остается в стороне. Есть еще добрые люди! Спасибо вам большое. Пусть у вас будет все хорошо и не знать вам бед. Вместе мы справимся. Мы сражаемся, а значит выиграем!

Гострі лейкози— група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі відділення трансфузіології потрібно вказати, що здаєте для Басанського Юрія, Київська міська клінічна лікарня №9, друге гематологічне відділення. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 24 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions