Безручко Тетяна Кирилівна

Рак підшлункової залози. Це рідкісне злоякісне утворення, яке зустрічається всього у 3% хворих на онкологію. Воно складно діагностується і лікується.

Кроводачі
Вік 85 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня №8, перше хірургічне відділення
Допомогти
Безручко Тетяна Кирилівна

Все життя Тетяна Кирилівна працювала лікарем, допомагала людям, а зараз потребує допомоги сама. Через пухлину в неї перекриті жовчні протоки. Жінці провели нещодавно хірургічне втручання і зараз у неї низький гемоглобін.

Наталя, донька: "Півроку назад ми звернулись до лікарів. Мама була дуже жовта, погано себе почувала. Тоді в неї діагностували пухлину підшлункової залози. На жаль, вона дуже агресивна і не піддається лікуванню хіміотерапією".

Додано: 4 днів назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.