Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Чехович Вікторія Ігорівна

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 12 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцити
Де здати кров? Прикарпатський обласний центр служби крові
Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23
Місце лікування
Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, онкогематологічне відділення, реанімація
Допомогти
Чехович Вікторія Ігорівна

Історія реципієнта

Віка щойно розпочала лікування. Дівчинка у важкому стані потрапила до лікарні, 70%ракових клітин у кістковому мозку.

Внаслідок раку у Віки критично низький рівень гемоглобіну, лейкоцитів і тромбоцитів.

Вікусі потрібні донори тромбоцитної маси з 1групою крові.

Наталія, мама: "Я сама виховую четверо дітей. Допоможіть, лікарі роблять все можливе. Тромбоцитну масу водять дитині по через день. Всі знайомі і родичі хто підходить вже були. Допоможіть будь ласка."

Додано: місяць назад. Остання зміна: місяць назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти