Чубай Василій Григорович

Гострий лімфоцитарний лейкоз. Це злоякісне клональне захворювання, яке розвивається, коли лімфоїдні клітини-попередники унаслідок порушень в будові стають генетично зміненими та піддаються неконтрольованій проліферації. Ця прогресуюча клональна експансія в кінцевому рахунку призводить до ГЛЛ, який характеризується заміною ранніми лімфоїдними прекурсорами нормальних гемопоетичних клітин кісткового мозку та подальшою інфільтрацією різних органів.

Кроводачі
Вік 75 років
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
5-та міська клінічна лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Чубай Василій Григорович

Василій Григорович зараз у важкому стані, у нього дуже низький гемоглобін, а хвороба швидко прогресує.

Терміново, потрібні донори з 3- групою крові.

Олександр, син: "Проблеми зі здоров'ям у тата виникли в травні, коли у нього запідозрили пневмонію. Тоді він пройшов лікування антибіотиками, а згодом в липні знову потрапив до лікарні. Довгий час у нього була температура під 39 і причину встановити не вдавалося, лише в вересні пункція показала, що в нього хронічний лімфоцитарний лейкоз. Зараз тато розпочав лише лікування, але лейкоз вже перейшов у гостру форму".

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.