Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Дмитрієв Олег Ігорович

Гостра крововтрата. Безповоротна втрата крові протягом короткого часу. Виникає внаслідок кровотечі з пошкоджених судин. Впливає на стан всіх органів і систем. Втрата значного обсягу крові супроводжується розвитком геморагічного шоку, що представляє загрозу для життя хворого. Причиною гострої крововтрати може стати травма і деякі захворювання. Виявляється блідістю, тахікардією, падінням артеріального тиску, задишкою, ейфорією або пригніченням свідомості. Лікування - ліквідація джерела кровотечі, інфузії крові і кровозамінників.

Кроводачі
Вік 27 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Кров (еритроцитна маса)
Де здати кров? Центр трансфузіології Клінічної лікарні ФЕОФАНІЯ
Київ, вул Академіка Заболотного, 21, копр.1
Місце лікування
Клінічна лікарня " Феофанія",реанімаційне відділення
Допомогти
Дмитрієв Олег Ігорович

Історія реципієнта

Олег у важкому стані перебуває в реанімації. Чоловік підключений до апарату VVA-EKMO. Кожен день потрібна кров.

Для Олега можна здавати кров будь-якої групи.

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 15 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти