Довголюк Ігор Сергійович

Гострий мієлоїдний лейкоз. Злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Кроводачі
Вік 25 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Міська багатопрофільна клінічна лікарня №4, гематологічне відділення
Допомогти
Довголюк Ігор Сергійович

Ігор пройшов лише перший курс хіміотерапії і зараз він у важкому стані: все тіло опухле, слабкість.

Зараз постійно потрібні донори з будь-якою групою крові для здачі цільної крові.

Також на кожен вівторок та четвер потрібні донори з 2+ для здачі тромбоцитів та плазми.

Можна здавати також у міській багатопрофільній клінічній лікарні №4.

Влада, родичка: "В листопаді 2019 у Ігоря розпочалися проблеми зі здоров'ям. Після того як в один день він втратив свідомість, звернулись до лікарів. В грудні 2019 року йому поставили точний діагноз - гострий мієлоїдний лейкоз".

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.