Дросова Дар'я Андріївна

Медулобластома. Злоякісна пухлина з медулобластів, незрілих клітин глії. Місце локалізації новоутворення зазвичай в черв’яку мозочка, розташованому недалеко від 4-го шлуночка головного мозку. У дорослих і переважно у дітей характерна симптоматика ракової інтоксикації.

Кроводачі
Вік 10 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Дитяча онкологія
Допомогти
Дросова Дар'я Андріївна

Медулобластому у Дар'ї виявили в травні 2018 року. За весь час лікування дівчинка пройшла 8 хіміотерапій, променеву хімію та 4 підтримуючих. Зараз терміново потрібні донори на тромбоконцентрат.

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.