ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Федик Софія Романівна

Гостра лімфобластна лейкемія. Найпоширеніший вид лейкемії. Хвороба розвивається дуже стрімко (на противагу хронічній формі). Відмінність від інших видів лейкозу полягає в тому, що складові основу захворювання незрілі клітини є лімфобластами, або попередниками лімфоцитів.

Кроводачі
Вік 8 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Прикарпатський обласний центр служби крові
Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23
Місце лікування
Івано-франківська обласна дитяча лікарня
Допомогти
Федик  Софія Романівна

Історія реципієнта

Софійка захворіла на пневмонію і потрапила до лікарні. Коли через певний час покращення не настало, виявилося, що діагноз - лейкемія (рак крові).

Дівчинку одразу перевели до онкогематології і розпочали лікування. Наступного тижня буде проводитись перший курс хіміотерапії. Але спершу потрібно підняти показники крові.

Софійці дуже потрібні донори тромбоцитної маси з 3 плюс або мінус групою крові. Тільки чоловіки, віком 25-45 років.

Христина, мама: "Софійка - учениця другого класу. Вона дуже хоче одужати, повернутися до школи, до своїх друзів. Просимо допомоги донорів у Івано-франківську для донечки. "

Додано: 21 днів назад. Остання зміна: 20 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах