Федоренко Віктор Дмитрович

Рак простати. Злоякісне новоутворення, що виникає з епітелію альвеолярно-клітинних залоз. Рак простати є причиною майже 10% смертей від раку у чоловіків та однією з головних причин смерті у чоловіків похилого віку.

Кроводачі
Вік 64 роки
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Обласний онкологічний диспансер, реанімація
Допомогти
Федоренко Віктор Дмитрович

3 роки тому у Віктора Дмитровича виявили рак простати. Чоловік проходив хіміотерапії, променеву терапію. Нещодавно Віктору Дмитровичу провели оперативне втручання - видалили сечовий міхур. Зараз він у важкому стані перебуває в реанімації з кровотечею. Терміново потрібні донори з 1- групою крові.

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 3 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.