Флорчук Вікторія Сергіївна

Рабдоміосаркома

Кроводачі
Вік 10 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Національний інститут раку, дитяча онкологія
Флорчук Вікторія Сергіївна
Рабдоміосаркома. Небезпечна злоякісна пухлина, саркома м'яких тканин, що вражає поперечносмугасті м'язи. Відбувається безконтрольне зростання і множинне розподіл міоцитів і втрата їх диференціювання.

Чотири роки тому у Вікторії діагностували ембріональну рабдоміосаркому. Дівчинка пройшла лікування і ввійшла в ремісію та, на жаль, ненадовго. У Вікторії стався рецедив знову розпочалося довге лікування. Нещодавно їй провели операцію та 6 хіміотерапій і зараз вона потребує допомоги донорів. Для здачі цільної крові підходять донори лише з 1+, а для тромбоцитів - з 1+ або 1- групою крові.

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.