Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Горбик Сергій Володимирович

Гострий мієлоїдний лейкоз. Злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Кроводачі
Вік 63 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцити
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Міська клінічна лікарня 9, Гематологічне відділення №1
Допомогти
Горбик Сергій Володимирович

Історія реципієнта

Сергій проходить лікування лейкозу (рак крові). В чоловіка критично знижуються життєвоважливі показники крові, і без переливання продовжувати подальше лікування не можливо.

Сергієві терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 2+ групою крові. Після другої хіміотерапії критично знизились показники крові.

Тетяна, дружина: "На жаль, серед наших знайомих чи родичів немає людей з цією групою крові. Просимо донорів допомогти."

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 24 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти