Іваницький Валентин Олександрович

Гострий монобластний лейкоз. Це міжобласна форма лейкозів. Виникає гострий монобластний лейкоз в кістковому мозку з мутагенних стовбурових клітин. Це злоякісне новоутворення крові. За рахунок своєї злоякісності вони розмножуються і витісняють нормальні зрілі клітини кровотворення, які необхідні нам для нормальної життєдіяльності.

Кроводачі
Вік 47 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Де здати кров? КНП Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №9, друге гематологічне відділення
Допомогти
Іваницький Валентин Олександрович

Історія реципієнта

Валентин звернувся до лікарів через постійну слабкість, понижений гемоглобін. Чоловіку поставили діагноз гострий монобластний лейкоз і розпочалося лікування. Чоловік пройшов четверту хіміотерапію і готується до наступної.

Терміново, потрібно 4 донори з будь-якою групою для здачі цільної крові.

Вікторія, племінниця: "Дядько пройшов четверту хіміотерапію і через низькі показники гемоглобіну потребує допомоги донорів".

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 11 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах