Каленюк Любов Іванівна

Рак шийки матки. Злоякісне новоутворення, що виникає в області шийки матки. Гістологічно розрізняють дві його основні різновиди: аденокарциному та плоскоклітинний рак.

Кроводачі
Вік 62 роки
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська лікарня №1, Терапевтичне відділення
Допомогти
Каленюк  Любов  Іванівна

Історія реципієнта

Любов лікується від раку шийки матки. У жінки критично знижуються життєвоважливі показники крові - гемоглобін та тромбоцити. Є великий ризик кровотечі.

Любі потрібні донори тромбоцитної маси та цільної крові з рідкісною 2 мінус групою.

Додано: 17 днів назад. Остання зміна: 17 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах