Калініна Катерина Александрівна

Заміна серцевого клапана. Найчастіше робиться заміна мітрального клапана і заміна аортального клапана, хоча протезування інших клапанів також можливе. Клапани серця відіграють особливу роль в роботі цього життєво важливого органу. Вони в потрібний момент відкриваються або щільно закриваються, тим самим дозволяючи крові рухатися по судинах в одному напрямку. Якщо ж якийсь із них починає гірше функціонувати і недостатньо щільно закриватися або слабо відкриватися, це призводить до негативних наслідків і позначається на роботі серцево-судинної системи.

Кроводачі
Вік 68 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Інститут серця МОЗ України (Київський міський центр серця). Відділення трансфузіології
Київ, вул. Братиславська, 5а
Місце лікування
Центр Серця вул.Братиславська 5а
Допомогти
Калініна Катерина Александрівна

Історія реципієнта

Катерина готується до складної операції на серці. При заміні серцевого клапана є потреба у великій кількості донорської крові. Підходять усі групи крові.

Яна, донька: "Просимо відгукнутися і здати кров для порятунку нашої мами."

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах