Капустян Анатолій Петрович

Хвороба Рандю-Ослера

Кроводачі
Вік: 51 рік
Потрібні донори:
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська область

Анатолій вже кілька років лікується від спадкової хвороби Рандю-Ослера. Регулярні переливання крові є необхідною частиною лікування. У чоловіка затяжний стан низького гемоглобіну.

Тамара, дружина:

У мого чоловіка зараз низький гемоглобін і без переливання крові лікування неможливе.

Хвороба Рандю-Ослера (спадкова геморагічна телеангіектазія) — спадкове захворювання, в основі якого лежить неповноцінність судинного ендотелію, в результаті чого утворюються множинні ангіоми та телеангіектазії (розширення судин), які кровоточать та розташовуються на різних ділянках шкіри та слизових оболонках губ, рота.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі потрібно вказати, що здаєте для Капустян Анатолій Петрович, Київська міська клінічна лікарня №8, відділення терапії. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 2 років назад. Остання зміна: 11 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions