Це - оновлений ДонорUA. Що нового?

Карпенко Віталій Васильович

Перитоніт

Кроводачі
Вік 40 років
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові Одеська обласна клінічна лікарня, відділення трансфузіології
Одеса, вул. Академіка Заболотного, 32а
Одеська обласна клінічна лікарня, реанімація
Карпенко Віталій Васильович
Перитоніт. Запалення очеревини; часто виникає як ускладнення запальних захворювань органів черевної порожнини та при травмі живота.

Через побутову травму Віталій отримав ножові поранення. Після виникли ускладнення і зараз чоловік у важкому стані перебуває в реанімації. Терміново потрібні донори.

Перитоніт — запалення очеревини; часто виникає як ускладнення запальних захворювань органів черевної порожнини та при травмі живота.

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 10 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.