Кобилинський Микола Васильович

Хронічний мієлоїдний лейкоз

Кроводачі
Вік 67 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Житомирський обласний центр крові
Житомир, вул. Кибальчича, 16
Житомирська обласна клінічна лікарня, гематологічне відділення
Кобилинський  Микола Васильович
Хронічний мієлоїдний лейкоз. Мієлопроліферативне хронічне захворювання, при якому спостерігається підвищене утворення гранулоцитів (переважно нейтрофілів , а також промієлоцитів, мієлоцитів, метамієлоцитів), які є субстратом пухлини. У більшості випадків закономірним результатом хвороби є владний криз, що характеризується появою великої кількості бластних клітин.

Місяць тому Миколі Васильовичу поставили діагноз - хронічний мієлоїдний лейкоз. Чоловік проходить лікування і потребує допомоги донорів. Терміново потрібні донори для здачі тромбоцитів.

Додано: 12 днів назад. Остання зміна: 3 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.