Це - оновлений ДонорUA. Що нового?

Кудряшов Микола Євгенійович

Синдром Леріша

Кроводачі
Вік 59 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова
Київ, вул.Героїв Севастополя, 30
Національнальний інститут хірургії та трансплантології ім.О. О. Шалімова, реанімація
Кудряшов Микола Євгенійович
Синдром Леріша. Порушення кровотоку у нижніх кінцівках, яке з’являється при вираженому звуженні чи повному закупорюванні черевної аорти в місці її роздвоєння на здухвинні артерії.

Микола Євгенійович - інвалід, у нього ампутована права рука. Чоловіку зробили нещодавно 5 операцію і зараз він перебуває в реанімації. Терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Синдром Леріша – порушення кровотоку у нижніх кінцівках, яке з’являється при вираженому звуженні чи повному закупорюванні черевної аорти в місці її роздвоєння на здухвинні артерії.

Додано: місяць назад. Остання зміна: 9 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.