Кутняк Олена Валеріївна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 53 роки
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №9, друге гематологічне відділення
Допомогти
Кутняк Олена Валеріївна

Історія реципієнта

Олена лікується від раку крові майже два тижні. Жінка щойно закінчила перший протокол хіміотерапії. Для продовження лікування Олені терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 4 групою крові, резус плюс та мінус.

Олександр, син: "Рівень тромбоцитів у мами критично падає. Наші всі знайомі, хто тільки міг, уже здали кров. А переливання потрібні кожних два дні! Дуже просимо донорів відгукнутися."

Додано: місяць назад. Остання зміна: 18 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах