Лалак Зінаїда Іванівна

Хірургічна операція . Хірургічна операція — комплекс дій над тканинами чи органами людини, які проводить лікар-хірург з лікувальною метою, а також для діагностики та корекції функцій організму, за допомогою різних способів роз'єднання та сполучання тканин із застосуванням знеболення.

Кроводачі
Вік 68 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, перше хірургічневіддідення
Допомогти
Лалак Зінаїда Іванівна

Зінаїда проходить довге і важке лікування. Зараз жінці планують проводити операцію, тому потрібні донори. Потрібні лише чоловіки на обстеження для здачі тромбоцитів.

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 13 годин назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.