Лемещенко Ольга Вікторівна

Мієлодиспластичний синдром. Неопластичні захворювання системи кровотворення, що характеризуються цитопенією периферичної крові, дисплазією в ≥1-му ряду кровотворення, неефективним гемопоезом та частою трансформацією в гострі мієлоїдні лейкози.

Кроводачі
Вік 64 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові КНП Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня № 9, терапія
Допомогти
Лемещенко Ольга Вікторівна

Ольга лікується з 2017 року. Окрім основного діагнозу у жінки важка форма анемії. На жаль, медикаментозно підняти рівень гемоглобіну не вдається - допомагають тільки переливання крові.

Для Ольги потрібно 5 донорів із будь-якою групою крові.

Ганна, донька: "На жаль, я зможу здати кров лише через тиждень, а донори мамі потрібні вже. Навіть купити кров ми не можемо, оскільки дуже великий дефіцит у зв'язку із карантином. Буду дуже вдячна за допомогу!

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.