Малярчук Микола Вікторович

Внутрішня кровотеча. Крововтрата всередині тіла людини, де витікання крові відбувається в порожнинні структури природного походження (шлункова, легенева, ниркова і різні інші порожнини) або в підпростору штучного походження (заочеревинний тип простору, простору між м’язами і інші зони).

Кроводачі
Вік 46 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові КНП Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, реанімація, друге хірургічне відділення
Допомогти
Малярчук Микола Вікторович

Микола вже декілька разів потрапляв до лікарні з кровотечею, 13 серпня його прооперували, але, на жаль, це не допомогло. Зараз чоловік знаходиться в реанімації. Коли стан пацієнта дозволить - його переведуть у друге хірургічне відділення. Лікарі вирішують зараз подальший курс лікування.

Терміново, потрібні донори з 1+ групою крові.

Олена, дружина: "Мій чоловік - батько трьох неповнолітніх діточок (6, 8 та 9 років), і єдиний годувальник родини. Він уже восьмий раз потрапив в реанімацію з шлунковою кровотечею. Стан важкий. Лікарі кажуть, що кровлять варикозні вени в шлунку. Шукають дієві методи лікування, але треба стабілізувати стан, а для цього потрібні переливання крові. Дуже потрібні донори. Зверталась вже до багатьох людей, знайомих і незнайомих, які допомагали. Дуже прошу вас мені допомогти, врятувати чоловіка".

Додано: 6 місяців назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.