Малявська Теодозія Василівна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 59 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Тернопільський обласний центр служби крові
Тернопіль, вул. Клінічна, 8
Місце лікування
Тернопільська обласна лікарня, відділення гематологія
Допомогти
Малявська Теодозія Василівна

Історія реципієнта

Теодозія лікується кілька місяців. Жінка розпочала черговий курс хіміотерапії, але через низький рівень життєвоважливих показників крові лікування доводиться призупиняти.

Щоб допомогти Теодозії продовжити боротьбу з раком, терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Наталія, донька: "Усі наші знайомі, хто тільки міг, уже здали кров для мами. Просимо допомогти мамі подолати хворобу!"

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 26 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах