Малявська Теодозія Василівна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 58 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Тернопільський обласний центр служби крові
Тернопіль, вул. Клінічна, 8
Місце лікування
Тернопільська обласна лікарня, відділення гематологія
Допомогти
Малявська Теодозія Василівна

Історія реципієнта

Теодозія лікується протягом місяця. Жінка розпочала другий курс хіміотерапії, але через низький рівень тромбоцитів - всього 18- лікування доводиться призупиняти. Щоб допомогти Теодозії продовжити боротьбу з раком, терміново потрібні донори 3+ групи крові для здачі тромбоцитів.

Наталія, донька: "Усі наші знайомі, хто тільки міг, уже здали кров для мами. Я зможу здавати тільки через 2 тижні і на тромбоцити мене не візьмуть, бо в Тернополі можуть здавати тромбоцити тільки чоловіки. Просимо допомогти мамі подолати хворобу!"

Додано: 13 днів назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах