Мазур Таїсія Ігорівна

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 3 роки
Необхідно
Четверта негативна, AB(IV)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАДИТ", Відділення онкогематології
Допомогти
Мазур Таїсія Ігорівна

Історія реципієнта

Таїсія була переведена до ОХМАТДИТу з Вінницької обласної дитячої лікарні. Дівчинка розпочинає складне і довготривале лікування лейкозу.

Внаслідок хіміотерапії падають показники крові і дитині потрібні донори рідкісної 4 мінус групи крові.

Також Таї потрібні донори з 4 плюс та 4 мінус групою крові на тромбоцитарну масу.

Ігор, батько: "У донечки почався бронхіт, довго не проходив кашель. Розгорнутий аналіз крові показав серйозні проблеми і нас направили до Києва. У нас тут зовсім немає знайомих. Просимо донорів допомогти."

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 17 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах