Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Мінков Ілля Дмитрович

Саркома. Група злоякісних пухлин, активно ділиться на так звану «незрілу» сполучну тканину - кісткова (остеогенна саркома), хрящову (хондросаркома), м'язову (міосаркома), жирову (ліпосаркома), стінок кровоносних і лімфатичних судин. Основна відмінність сарком від раку полягає в тому, що рак відбувається з епітеліальних клітин, що вистилають внутрішні порожнини органів (як, наприклад, рак легені або рак нирки), або з покривного епітелію (шкіра, слизова оболонка порожнини рота і ін.) , а саркоми не прив'язані до будь-яких органів.

Кроводачі
Вік 3 роки
Необхідно Кров (еритроцитна маса)
– Третя негативна, B(III)Rh(-)
Тромбоцити
– Третя негативна, B(III)Rh(-)
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня Онкогемокологічне відділення
Допомогти
Мінков Ілля Дмитрович

Історія реципієнта

Ілля потрабив до лікарні. У хлопчика було діагностовано зараження крові, пухлину в черевні області (саркома).

Іллі потрібні донори рідкісної 3 мінус групи крові для здачі цільної крові та тромбоцитної маси.

Додано: 6 місяців назад. Остання зміна: 3 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти