Мокеров Денис Ігорович

Медуллобластома, рак мозку

Кроводачі
Вік: 9 років
Потрібні донори:
A(II)Rh(-)
Цільна кров
Центр здачі крові: Київський міський клінічний онкологічний центр
Київ, вул. Верховинна, 69
Контакти: Інформація доступна лише для авторизованих користувачів.

Хлопчик захворів в вересні 2015 року. Діагноз поставили в січні 2017 року. З тих пір Денис пройшов два блоки хіміотерапії по чотири курси кожен, складну операцію, два місяці променевої терапії, чотири болки підтримуючої хіміотерапії. Зараз триває завершальний етап хіміотерапії в дитячому відділенні. Внаслідок дії препаратів почали дуже швидко знижуватись життєво важливі показники крові. Ослаблений організм тимчасово не взмозі відновлюватись самостійно. Потрібні донори цільної крові.

Ось що пишуть про Дениса на сторінці сайту "Педіатри проти раку":

Денис - професійний танцюрист, юний чемпіон України в категорії Сучасного танцю, член команди Rapid Kidz р Харків. У жовтні 2015 р у Дениса почалася регулярна ранкова блювота. Після звернення до кількох неврологів був поставлений діагноз - підвищений внутрішньочерепний тиск і розписаний курс лікування на три місяці. І хоча хвороба не відступала, Денис продовжував брати участь в танцювальних конкурсах. У грудні 2015 р Денис захищав честь країни на Чемпіонаті Європи з Сучасним танців, незважаючи на хворобливий стан став фіналістом Чемпіонату! Але поточне лікування не давало результатів, було прийнято рішення звернутися до гастроентерологів, які запідозрили наявність гельмінтів. Знову був призначений ряд аналізів і курс лікування. Денису ставало все гірше. До ранкових блювота додалася головний біль. В черговий раз, звернувшись до лікарів було призначено обстеження МРТ, яке показало наявність пухлини в головному мозку і гідроцефалію (набряк головного мозку). 27 січня 2016 р. Денис з мамою приїхали на лікування в Інститут нейрохірургії м Київ. А вже 3 лютого Денису провели семигодинний операцію з видалення пухлини. Кілька днів лікарі спостерігали за станом Дениса. На 9 лютого Денису призначили операцію з шунтування, так як набряк не зменшувався. В ніч з 8 на 9 лютого Денису стало погано і була проведена екстрена операція по дренажу набряку. А 9 лютого проведена операція з шунтування. 22 лютого Дениса перевели в Київський онкоцентр для продовження боротьби з раком. Зараз Денис разом з батьками перебувають в Київському онкоцентрі, де йому належить складне і дороге лікування.

Медулобластома (Medulloblastoma) - злоякісна пухлина з медулобластів, незрілих клітин глії, що локалізується зазвичай в черв`яка мозочка, який знаходиться поруч з четвертим шлуночком мозку. Характерні симптоми ракової інтоксикації, наростаючою интракраниальной гіпертензії і мозочкової атаксії. Діагноз ставиться на підставі клінічної картини, результатів аналізу спинномозкової рідини, ПЕТ, КТ або МРТ, біопсії. Лікування включає хірургічне видалення пухлини, відновлення нормальної циркуляції спинномозкової рідини, променеву і хіміотерапію.

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 5 днів назад

Вставити віджет реципієнта на сайт:

<iframe src="https://donor.ua/recipients/iframe/mokerov-denis" frameborder="0" width="750" height="300"></iframe>


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть за посиланням.

Фейсбук

ВКонтакті

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.