Мокляк Оксана Миколаївна

Анемія. Клініко-гематологічний синдром, який характеризується зменшенням вмісту гемоглобіну й еритроцитів в одиниці об'єму крові, що призводить до виникнення кисневого голодування тканин.

Кроводачі
Вік 54 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Структурний підрозділ № 1, відділення трансфузіології Київського міського центру крові
Київ, Пимоненка, 8
Київська міська клінічна лікарня № 18, терапевтичне відділення
Допомогти
Мокляк  Оксана Миколаївна

Оксана потрапила до лікарні з кровотечею на машині швидкої медичної допомоги. Зараз стан жінки вже трохи стабілізували, але все ще потрібні донори щоб підняти гемоглобін.

Людмила, донька: "У мами дуже низький гемоглобін, необхідне переливання крові. У лікарні нам дали направлення для 4 донорів на здачу крові, поки вдалося знайти тільки одного. Група крові значення не має, але кров потрібна терміново. Одне переливання їй зробили, після чого стало значно краще, але поки шукають точну причину анемії, гемоглобін продовжує падати і потрібні ще переливання. Попередньо лікарі говорять, що можливо потрібна буде ще операція".

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.