Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Мокринська Тетяна Юріївна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 50 років
Необхідно Кров (еритроцитна маса)
– Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Плазма
– Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцити
– Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Де здати кров? Житомирський обласний центр крові
Житомир, вул. Кибальчича, 16
Місце лікування
Житомирська обласна лікарня гематологічне відділення
Допомогти
Мокринська Тетяна Юріївна

Історія реципієнта

Тетяна лікується від раку крові. У жінки критичні показники крові. Рівень тромбоцитів упав до нуля. Терміново потрібно переливання, адже великий ризик кровотечі.

Потрібні донори тромбоцитної маси з 4 групою крові.

Вікторія, донька: "Терміново потрібні донори ТРОМБОЦИТІВ та крові для моєї мами. Вона знаходиться в дуже важкому стані. Тромбоцити впали майже на 0. Дуже сподіваюся на допомогу!!!"

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 15 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти