Плiщук Микола Андрiйович

Саркома Юінга

Кроводачі
Вік 17 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Дитяча онкологія
Плiщук Микола Андрiйович
Саркома Юінга. Злоякісна пухлина кісткового скелета. Саркома Юінга, як правило, вражає нижню частину довгих трубчастих кісток, ребра, таз, лопатку, хребет і ключицю.

Микола лише поступив на лікування до столиці з м.Житомир. Хлопчику розпочинають лікування і потрібні донори для перевірки та здачі тромбоцитів при першій ж потребі.

Андрій, тато:

Майже рік боремось з хворобою нашого єдиного сина. Пройшли 10 курсів хіміотерапії в місті Житомир, є позитивний результат, але хвороба не відступила. 14 травня поступили в стаціонар Національного інститут раку, де запропонували лікування високодозною хіміотерапією. За прогнозам лікаря проходячи даний курс лікування існує велика ймовірність відкриття кровотечі, яку без введення тромбоцитів не зупинити.

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.