Потіха Андрій Федорович

Неспецифічний виразковий коліт (Виразковий коліт, НВК). Це хронічне запальне захворювання товстої кишки невідомої етіології з рецидивуючим перебігом, яке характеризується прогресивним гнійно-геморагічним запаленням слизової, підслизової та м'язової оболонки кишечнику, яке розповсюджується проксимально від прямої кишки, та супроводжується розвитком позакишкових проявів хвороби і розвитком місцевих та системних ускладнень; у тому числі звуження петлі кишечнику, перфорації кишечнику, кишкової кровотечі, септичних ускладнень, токсичного мегаколону, псевдополіпозу товстої кишки, раку товстої кишки.[

Кроводачі
Вік 50 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №18, хіругічне відділення
Допомогти
Потіха Андрій Федорович

Історія реципієнта

Андрія готують до складної хірургічної операції. Чоловікові терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Олена, сестра: "Братові потрібна кров для проведення операції. Просимо допомоги донорів."

Додано: 19 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах