Радченко Єва Олександрівна

Гостра лімфобластна лейкемія. Найпоширеніший вид лейкемії. Хвороба розвивається дуже стрімко (на противагу хронічній формі). Відмінність від інших видів лейкозу полягає в тому, що складові основу захворювання незрілі клітини є лімфобластами, або попередниками лімфоцитів.

Кроводачі
Вік 3 роки
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, гематологічне відділення
Допомогти
Радченко Єва Олександрівна

Історія реципієнта

1 травня Єва зламала ручку і їй наклади гіпс в ОХМАТДИТі. Проте через 3 тижні рука продовжувала боліти. Батьки дівчинки повторно звернулися у лікарню. Спершу Євочці поставили діагноз остеопатія, але при детальнішому обстеженні виявився рак крові.

Зараз Єві потрібні донори цільної крові з 1+ групою. Також можна здати кров 2+ групи на обмін, оскільки саме цієї крові є обмаль в запасах. А також для Єви потрібні донори тромбоцитної маси з 1+ групою крові.

Привіт, мене звуть Єва, мені 3 роки і у мене лейкоз. Кожен день я з мамою і лікарями боремося з хворобою. Саме твоя кров може мені допомогти перемогти рак крові! Спасибі, що не залишаєшся байдужим!

Просимо донорів звернути увагу!

  • Якщо ви здаєте тромбоцити в ОХМАТДИТі регулярно – просимо вас зателефонувати за номером 063 497 26 86 (рекрутер центру служби крові ОХМАТДИТу) і узгодити час та дату донації.

  • Якщо ви плануєте здавати тромбоцити вперше, то спочатку вам потрібно пройти обстеження в Центрі служби крові ОХМАТДИТу. У разі, коли результати ваших аналізів підходять для здачі тромбоцитів – вас запросять на здачу в узгоджений з вами час.

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 10 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах