Рептух Олексій Филимонович

Хронічний мієлолейкоз. Злоякісна пухлина кровотворної тканини, яка виникає із клітини-попередника мієлопоезу, загальної для гранулоцитарного, еритроцитарного та мегакаріоцитарного ростків кровотворення.

Кроводачі
Вік 38 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, гематологія
Допомогти
Рептух Олексій  Филимонович

Історія реципієнта

Олексій проходить лікування лейкозу (рак крові). Внаслідок хіміотерапії критично знижуються показники крові та потрібно робити переливання.

Олексієві потрібні донори тромбоцитної маси з 1+ групою крові.

Оксана, сестра: "Донори потрібні будуть поступово із 2 по 6 серпня; із 9 по 13 серпня; із 16 по 20 серпня; із 23по 27 серпня. Тому бажано вказати тиждень, на якому людина зможе бути донором, тобто в один із ранків за 2-4 дні до ймовірного дня донорства пройти безкоштовно коротеньке обстеження в Національному Інституті раку (м. Київ, вул. Ломоносова ) й у визначений день прийти й стати донором ( довідку на роботу за цей день гарантують)."

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти