Різняк Дарія Іванівна

Хірургічна операція . Хірургічна операція — комплекс дій над тканинами чи органами людини, які проводить лікар-хірург з лікувальною метою, а також для діагностики та корекції функцій організму, за допомогою різних способів роз'єднання та сполучання тканин із застосуванням знеболення.

Кроводачі
Вік 67 років
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Львівська обласна клінічна лікарня, хірургія №1
Допомогти
Різняк Дарія Іванівна

Після оперативного втручання з приводу защемленої пупкової грижі у жінки впав гемоглобін та тиск. Стан важкий і не стабільний, терміново потрібні донори з 4+ групою крові.

Тарас, син: "8 січня мамі зробили операцію. Після цього в неї впав гемоглобін та виникли проблеми з тиском. Дуже потрібні донори, бо в центрі крові 4+ взагалі не має".

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.